DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN
 • DJI RONIN

DJI RONIN

2 166,00€

Bez DPH: 1 805,00€
Výrobca: DJI
Kód produktu: DJIRON10
Dostupnosť: Predobjednávka
Množstvo:

DJI RONIN

Stabilizačný držiak vyvinutý špeciálne pre filmových profesionálov predstavuje generačný skok v technológii stabilizácie kamery. Vlastné senzory, výkonné motory a pokročilé algoritmy prinášajú prvotriednu presnosť do Vašich rúk. 

3-OSÍ STABILIZOVANÝ RUČNÝ ZÁVESNÝ SYSTÉM.
DJI Ronin bol vyvinutý pre filmárov-profesionálov. Vysoké výrobné štandardy zaisťujú, že udrží krok s požiadavkami na starostlivú ručnú prácu v náročnom prostredí. Jednoducho ho držte v rukách a vytvárajte plynulé stabilné zábery. Zákazkovo vyrobené ultra-rýchle procesory, extrémne presné senzory a pokročilé algoritmy, s až fanatickou pozornosťou k detailu spolu dohromady vytvárajú systém, ktorý ponúka pozoruhodne precízne ovládanie uhlov natočenia - v rozsahu + -0.02 °. To Vám dáva do rúk špičkovú technológiu svetovej triedy a umožňuje vytvárať jedinečné zábery. 

NASTAVENIE BEZ NÁSTROJOV 
Vstavaný systém vyváženia nevyžaduje žiadne nástroje pre nastavenie. Zmena nastavenia pre rôzne usporiadané kamery je rýchla a jednoduchá. 

JEDNODUCHÉ 5-MINUTOVÉ NASTAVENIE 
S trochou cviku stačí menej ako 5 minút na nastavenie a vyváženie Ronina, kedykoľvek je zmenené usporiadanie kamery. To šetrí čas a zvyšuje efektivitu v profesionálnom prostredí, kde sa počíta každá sekunda. Integrovaná technológia ATS inteligentne vyladí Ronin pre vašu kameru jednoduchým stlačením tlačidla. 

PODPORA MNOŽSTVA KAMIER A OBJEKTÍVOV 
Ronin nie je prispôsobený pre žiadnu konkrétnu kameru. Môže byť jednoducho nastavený aby niesol čokoľvek od malého kompaktu štandardu Micro-Four-Thirds až po ťažšie systémy ako je Red Epic. 

ZALOŽENÝ NA TECHNOLÓGIÍ ZENMUSE 
Stabilizované závesy DJI Zenmuse boli prvé komerčne dostupné systémy na svete využívajúce technológiu striedavých motorov pre profesionálne filmovanie a leteckú fotografiu. Rad závesných systémov Zenmuse je už dlho považovaný za štandard s ktorým sa ostatní porovnávajú. Ronin je založený na rovnakej technológii, ponúka viac ovládacích režimov, so vstavanou stabilizačnou jednotkou a špeciálne priamo riadené striedavé motory. 

HLADKÉ RIADENIE POHYBU 
Systém SmoothTrack umožňuje operátorovi závesu previesť pohyb klopenia a natáčania na plynulé a stabilizované zmeny uhla kamery. Pri tvorbe širokouhlých záberov alebo scén zblízka je tak pre samostatného operátora oveľa jednoduchšie. 

3 SPÔSOBY POUŽITIA 
Tri rôzne spôsoby uchopenia umožňujú použitie Ronina v rôznych podmienkach, medzi ktorými je možné prechádzať bez toho, aby bolo nutné meniť nastavenie pomocných aplikácií alebo ovládanie druhého operátora. Funkcie SmoothTrack je k dispozícii vo všetkých troch polohách 

VZPRIAMENÝ 

Otočte záves aby sa kamera dostala na úroveň očí - získate tým pohľad z vyššej perspektívy bez námahy so zdvíhaním. Tento mód je vhodný napríklad pre natáčanie zo strešného okna automobilu keď sa pokúšate natáčať cez dav ľudí. 

V PODVESE 
Základný spôsob držania. Kameru môžete pohodlne držať nízko pri zemi alebo aj v úrovni pŕs. Táto poloha je určená aj pre zavesenie na kamerový žeriav. 

AKTOVKA 
Tento mód je ideálny ak potrebujete užší profil závesu (napr. Pre priechod dverami alebo úzkymi priechodmi). Umožňuje držať záves po boku, v blízkosti nohy - podobne ako aktovku. 

OVLÁDAČ PRE DRUHÉHO OPERÁTORA 
Súčasťou systému je aj vysielač pre druhého operátora, ktorý mu umožní ovládať natáčanie, klopenie a klonenie kamery nezávisle na pohyboch Ronina. Rýchlosť reakcie systému SmoothTrack a pracovný režim môže byť priradený k dvom prepínačom priamo na vysielači. 

EXTRÉMNE ODOLNÝ, VYSOKÁ KVALITA SPRACOVANIA 
Vyrobený z precízne obrábaného kvalitného leteckého hliníka, poskytuje odolnosť pre robustné použitie na scéne a vyhovuje požiadavkám na vysokú spoľahlivosť. Žiadne voľné káble alebo sťahovacie pásky nerušia čistý, profesionálny vzhľad. 

SILNÉ, PRESNE RIADENÉ MOTORY 
Pri vývoji motorov sme pamätali na vysoké požiadavky na výkon Ronina. Vďaka technológii FOC (vektorové riadenie motorov) je zaistená vysoká presnosť, nízke vibrácie a zvýšený krútiaci moment. Digitálne enkodéry pre absolútne pozicovanie v každej osi poskytujú najvyššiu úroveň presnosti. Takú kombináciu špeciálnych modulov nenájdete v žiadnom inom systéme. 

VYSOKÝ VÝPOČTOVÝ VÝKON
Vyspelý 32-bitový digitálny signálový procesor vyrobený na zákazku poskytuje vyššiu účinnosť než ARM procesory, pre rýchlejšie spracovanie signálov z vstavaných senzorov. 

VSTAVANÝ PRIJÍMAČ A DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE 
Vstavaný prijímač DJI umožňuje aby bol Ronin ovládaný na diaľku bezdrôtovo druhým operátorom. Prvý operátor sa môže sústrediť na pohyby závesu, zatiaľ čo druhý sa stará o pohyby kamery. Režim s druhým operátorom je užitočný aj pre ovládanie závesu pri práci s lietajúcim nosičom u leteckého snímkovania. Systém je vybavený portom zbernice D-bus ak budete chcieť použiť iný vysielač / prijímač od inej firmy. 

RÝCHLOUPÍNACIE RUKOVÄTE 
Vrchná rukoväť je vybavená systémom rýchleho pripevnenia / odpojenia pre svižnú prácu pri zostavovaní a rozoberaní. Rovnaký systém môže byť použitý pre upevnenie na vozidlo alebo multikoptéru. 

DRŽIAKY PRE PRÍSLUŠENSTVO 
Jednoducho pripevnite príslušenstvo ako je video monitor, vysielač videosignálu a ďalšie pomocou držiakov na vrchnej konzole. 

INTELIGENTNÁ BATÉRIA PRE RÝCHLU VÝMENU CEZ 4 HODINY PREVÁDZKY 
Špeciálny akumulátor možno jednoducho zapojiť do Ronina aj nabiť pomocou dodávaného nabíjača. Zostávajúcu energiu môžete ľahko skontrolovať priamo na akumulátore. Integrovaný systém sa stará o balancovanie napätia jednotlivých článkov aj ochranu proti prebitiu a podbitiu. Doba výdrže batérie je cez 4 hodiny, v závislosti na použitej zostave kamery a použitie závesu. 

MODUL PRE ROZVOD ENERGIE 
K dispozícii sú dve zásuvky P-tap s regulovaným napätím 12V, štandardný USB konektor (so zaťažiteľnosťou do 500mA) a konektor pre DJI LightBridge (bezdrôtový prenos videa na väčšie vzdialenosti). Zabezpečené je tak pohodlné napájanie pre rôzne príslušenstvo ako je elektronický follow focus, vysielače HD videa a iné - to všetko pri minimálnom použití káblov. 

ŠTANDARDNÝ 15MM SYSTÉM 
Príslušenstvo ako follow focus alebo matte boxy môžete pripevniť na Ronina s využitím štandardného 15mm systému. Vďaka rozdeleniu tyčí do segmentov môžete ľahko upraviť dĺžku upevňovacieho systému Vašim požiadavkám. 

OCHRANNÝ PREPRAVNÝ OBAL 
Extrémne odolný a vodotesný prepravný obal s kolieskami vám uľahčí prenášanie. Hustá EVA pena s výrezmi prispôsobenými pre jednotlivé diely chráni celú zostavu závesu i príslušenstvo. 

POMOCNÝ MOBILNÝ SOFTWARE PRE BLUETOOTH 
Pomocný software DJI Assistant pre iOS s mnohými funkciami umožňuje ľahko nastaviť všetky parametre systému. Software pre PC poskytuje okrem ovládania všetkých funkcií Ronina aj upgrade firmware pre budúce vylepšenia. 

AUTOMATICKÁ KONFIGURÁCIA 
Po vyvážení sústavy kamery jednoducho stlačte tlačidlo pre automatické nastavenie stability aby ste pripravili Ronina na použitie. Ronin inteligentne nastaví parametre dané hmotnosťou vašej kamery a nezávisle upraví každú os kým nedosiahne optimálne nastavenie. Táto funkcia doladí aj ostatné parametre riadiaceho systému - vyváženie je tak rýchle a jednoduché. 

NASTAVENIE SMOOTHTRACKU 
Vylaďte si samostatne každú rýchlosť podľa vašich preferencií. Technológia SmoothTrack ponúka plynulý prevod pohybov celého závesu na kameru - keď operátor Ronina natočí alebo nakloní, kamera nasleduje udaný smer s plynulým dobehom. Rýchlosti natáčania a naklápania môžu byť nezávisle upravené pomocou software-u, rovnako tak ako zrýchlenie prevodu pohybu. Ak operátor potrebuje kameru natočiť alebo nakloniť rýchlo z jednej pozície do druhej a štandardná rýchlosť nie je dostatočne veľká, je možné nastaviť hodnotu zrýchlenia bez toho aby ste ovplyvnili pomalšie pohyby. 

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE 
Úplnú konfiguráciu vysielača umožňuje software DJI Assistant. Je možné nastaviť vlastnosti ako rýchlosť ovládania, priradenie riadiacich pák jednotlivým funkciám aj krajné presné nastavenie krajných polôh. 

TELEMETRICKÉ ÚDAJE 
Pomocou asistenčnej aplikácie je možné sledovať aj všetky "životné údaje" Ronina. K dispozícii sú dáta o výkone motorov, uhol natočenia každej osi, teplota elektroniky aj zostávajúca kapacita akumulátora. 

UPGRADE FIRMWARE
Všetky dodané jednotky budú obsahovať poslednú verziu firmware-u. Avšak naša neustála túžba inovovať zaiste prinesie aj ďalšie verzie firmware-u, ktoré budú dostupné online, aby bolo možné ďalej vylepšovať výkon a pridávať nové funkcie.

TECHNICKÉ PARAMETREObsah balenia:

 • 1x Ronin - Stabilizátor
 • 1x Rúčka
 • 1x Diaľkový ovládač 2.4 GHz
 • 1x Stojan
 • 1x Nabíjačka
 • 1x Inteligentná Batéria
 • 3x Sada káblov
 • 1x MicroUSB kábel
 • 1x 7-pinový kábel
 • 1x Montážna základňa kamery
 • 1x Držiak predlžovacích tyčí
 • 4x Predlžovacie tyče
 • Drobné príslušenstvo

Odporúčame dokúpiť